נגישות
גודל פונט
ניגודיות
בהירה כהה
הצהרת נגישות
איפוס

אחת מתשע - נשים למען נפגעות סרטן השד (ע"ר)

One in Nine - Women for Women with Cancer

עמותת אחת מתשע מסייעת לנשים חולות סרטן השד וקרוביהן מאז הקמתה בשנת 1994. העמותה מעניקה תמיכה באמצעות מתנדבות, שהחלימו מסרטן השד, לצד תמיכה רגשית על ידי אנשי מקצוע, ומסייעת במידע ובמיצוי זכויות. העמותה מקיימת פעילויות הסברה ומהלכים תקשורתיים להעלאת המודעות לגילוי מוקדם למחלה.

עמותת אחת מתשע היא העמותה הוותיקה בישראל המתמחה בפעילות למען נשים חולות סרטן השד וקרוביהן ובחתירה להעלאת המודעות הציבורית למחלה.

אחת מתשע מספקת לנשים שחלו בסרטן השד מידע מקיף, יעוץ מומחים, תמיכה, הגנה על זכויות וליווי מקצועי החל משלב האבחון לאורך כל שלבי המחלה. במסגרת העבודה השוטפת פעילים בעמותה אנשי ונשות מקצוע ומומחים במגוון תחומים, ובהם: עובדים סוציאליים, פסיכולוגים המתמחים בפסיכו אונקולוגיה, עורכי דין, ועוד. העמותה חותרת לחדשנות על בסיס ידע מצטבר וניסיון רב-שנים בתמיכה בנשים חולות סרטן השד וקרוביהן, בהגנה על זכויות ובפעילות ציבורית.

לצד אנשי המקצוע, מעניקה העמותה תמיכה לחולות וקרוביהן באמצעות מתנדבות, שהחלימו מסרטן השד ועברו הכשרה מיוחדת.

אחת מתשע עוסקת בפעילות הסברתית להעלאת המודעות הציבורית לגילוי מוקדם של המחלה, עורכת סדנאות ייחודיות על ידי מנחות מקצועיות וכן הרצאות על ידי מתנדבות שהחלימו מסרטן שד, ומספרות את סיפורן האישי, בארגונים ובמקומות עבודה במטרה להעלות את המודעות לגילוי מוקדם של המחלה ולעודד נשים לקחת אחריות על בריאותן.

עודכן בתאריך 7.3.2021 


אנשי הקשר:
הצוות
קהל היעד:
נשים חולות או שחלו בעבר וכל מי שיש לו נגיעה לנושא
שפות:
עברית, ערבית, אנגלית
ימי הפעילות:
א'-ה' 17:00-08:30
טלפון:
1-800-363-400, 03-602-1717
פקס:
02-602-0506
כתובת:
רחוב הירקון 35 בני ברק (על יד קניון איילון)
אימייל:
callus@onein9.org.il
אתר אינטרנט:

 

למעלה