נגישות
גודל פונט
ניגודיות
בהירה כהה
הצהרת נגישות
איפוס

הפוך על הפוך - מרכז מידע וייעוץ לנוער

Hafuch al Hafuch

28 מרכזי הנוער של עלם פועלים ברחבי הארץ. הם מהווים כתובת פתוחה המספקת מגוון שירותי מידע, ייעוץ, תמיכה והכוון לבני נוער בהתאם לצורכיהם על מנת שיוכלו לממש את הפוטנציאל האישי בחברה.

מרכזי הנוער פועלים בשעות אחה"צ, הערב והבוקר, כמרחבים בלתי פורמליים. 84  אנשי מקצוע ו - 405 מתנדבים בוגרים מפעילים את מרכזי הנוער מייצרים קשרים אישיים ארוכי טווח ומובילים תהליכי שינוי. בנוסף מתקיימים במרכזים קבוצות, סדנאות וערבי שיא.

בני נוער מגיעים למרכזים על מנת להפיג את הבדידות, לקבל אוזן קשבת,לפתח קשרים אישיים משמעותיים, להגביר את תחושת השייכות לקבוצה חברתית, לקבל ידע, להיעזר בקבלת החלטות, לתרום ולהיתרם. המרכזים פועלים בשיתוף פעולה מלא עם גורמי טיפול, חינוך וקהילה בערים.

אחד המודלים של מרכזי הנוער הוא מרכזי הפוך על הפוך. אלה הוקמו כדי לאתר בני נוער הסובלים ממצבי מצוקה ולסייע להם. במרכזי "הפוך על הפוך", המעוצבים כבתי קפה, מתקיים מפגש המאפשר שיח ב"גובה העיניים" של מתבגרים עם אנשי מקצוע ומתנדבים, וכן של נערים/ות, בינם לבין עצמם. המפגשים מתקיימים באווירה של פתיחות, יחס חם, חיבה וכבוד.

'הפוך על הפוך'– מרכז נוער עירוני הממוקם במרכז העיר. מאופיין בנגישות לכלל בני הנוער בעיר והסביבה. דגם זה פועל בערים- קריית שמונה, צפת, נצרת עלית, קריית ים, נתניה, תל אביב, חולון, אשדוד, שדרות וקריית גת.

עודכן בתאריך 4.7.2021


אנשי הקשר:
הצוות של אמיר דלומי שלוחה 635
קהל היעד:
בני נוער במצבי מצוקה
שפות:
עברית, רוסית אנגלית ערבית ארמנית אתיופית
ימי הפעילות:
א-ה 9-17
טלפון:
03-7686666
פקס:
03-6470319
כתובת:
בית נוימן, הירקון 35 בני-ברק 5210423 ת.ד.53373
אימייל:
elem@elem.org.il 
אתר אינטרנט:

 

למעלה