נגישות
גודל פונט
ניגודיות
בהירה כהה
הצהרת נגישות
איפוס

נגישות ישראל

Access Israel

עמותת נגישות ישראל הוקמה בשנת 1999 לקדם את הנגישות על מנת לאפשר לאנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם להשתלב בחברה, בשוויון, בזכות, בכבוד ועצמאות מירבית.

העמותה פועלת לקידום הנגישות ושיפור איכות החיים של כל סוגי המוגבלויות, בין אם אלה מוגבלות פיזית, מוגבלות חושית, אנשים עם לקות שמיעה וחרשים, נכי צה"ל ונפגעי פעולות איבה, נכי תאונות דרכים, נכי תאונות עבודה, נכים כתוצאה ממחלה או מום, קשישים ועוד.

מטרת העמותה הינה ליצר מצב בו לכל אדם עם מוגבלות בישראל יתאפשר לחיות את חיוו באופן נורמאלי בכל תחומי החיים (עבודה, השכלה, תיירות, תרבות ופנאי. כל זאת בכבוד, שוויון ובעצמאות ועל ידי כך לשפר את איכות חייהם.

מטרות לפי נושאים: 1. הגברת המודעות לנושא הנגישות ואנשים עם מוגבלות. 2. הנגשת מקסימום אתרים, מיבנים, תשתיות, עסקים, פארקים וגנים המשרתים את הציבור. 3. הנגשת השרות במקסימום ארגונים, עסקים, רשויות ומשרדי ממשלה המשרתים את הציבור. 4. קידום השוויון בין אנשים עם מוגבלות לחברה בכלל. 5. חינוך בני הנוער בישראל לנגישות ולהכרת הצרכים של אנשים עם מוגבלות 6. קידום פיתוח טכנולוגית לשיפור הנגישות. 7. קידום הנגישות לאתרי אינטרנט ולמידע. 8. שיפור הידע המקצועי בנושא הנגישות של אדריכלים, מהנדסים ומעצבים. 9. קידום הנגישות בארץ ובפריפרייה בפרט. 10. טיפול בתלונות ועוולות נגישות, שוויון חברתי ואפליה באמצעים משפטיים. 11. קידום חקיקת הנגישות בישראל.

אנשים חרשים וכבדי שמיעה מוזמנים ליצור קשר בווטסאפ 054-3314515, לציין בתחילת ההודעה ״פנייה לנגישות ישראל".

עודכן בתאריך 9.8.2021


טלפון:
:09-7451126
פקס:
09-7451127
כתובת:
עמותת נגישות ישראל (ע"ר) ת.ד. 555 מגדיאל, הוד השרון 4529701

 

למעלה