נגישות
גודל פונט
ניגודיות
בהירה כהה
הצהרת נגישות
איפוס

עמותת חולי הגיסט (GIST)

The Israeli Gist Patients Association

העמותה לחולי גיסט (GIST הינה ארגון ללא כוונת רווח.  היא מנוהלת על ידי חולים מתנדבים אשר פועלים בשיתוף פעולה עם ארגונים בינלאומיים ורופאים במטרה להביא לידיעת חולי ה‑GIST ובני משפחותיהם את המידע העדכני ביותר (בעברית) על הטיפולים, התרופות וההתפתחויות  החדשות בתחום המחקר ב-GIST. אתר של העמותה נועד לספק תמיכה ומידע לחולים עם סרטן נדיר מסוג גיסט (GIST), שאת משתית מערכת העיכול (Gastro-Intestinal Stromal Tumor).

בין מטרות העמותה:

איסוף וקבלת מידע ממאגרי מידע רפואיים לאומיים ובינלאומיים אודות מחלת ה-GIST והגשת מידע זה באופן זמין לחולי GIST ובני משפחותיהם;

קיום מפגשי תמיכה חודשיים;

סיוע במאבק הציבורי להכנסת תרופות לחולי GIST לסל הבריאות בישראל;

קידום המחקר הרפואי במחלת ה-GIST; גיוס תרומות לסיוע לחולים ומימון פעילות העמותה;

סיוע וייעוץ לחולי GIST בדבר זכויותיהם במוסדות הרפואיים והרשויות השונות;

ליווי חולי GIST ובני משפחותיהם בנושאים הקשורים למחלתם.

אתר האינטרנט פעיל ומתעדכן באופן שוטף על ידי חברי העמותה.  אין אנו רופאים ואין לנו תעודות ורישיונות לעסוק בייעוץ רפואי.  רוב המידע המוצג באתר הוא ממקורות מידע רפואיים ו/או מאתרי העמותות העוסקות במחלת ה-GIST.

המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי של רופאים מומחים.

אנשי העמותה עושים את מירב המאמצים להבטיח שהמידע המפורסם באתר יהיה נכון ומדויק וממליצים לכל חולה לקבל החלטות טיפוליות רק לאחר התייעצות עם רופא אונקולוג המתמח ה ב-GIST. (ראה מרכזים רפואיים בטיפול ב-GIST)

עמותת חולי הגיסט הינה גוף עצמאי ואיננו משויכים לגוף רפואי מסחרי, מוסד רפואי כזה או אחר או לארגון כלשהוא.  עם זאת האתר נבנה בעזרת תרומה של חברת נוברטיס יצרנית הגליבק.

עודכן בתאריך 7.3.2021


אנשי הקשר:
יו"ר: ד"ר אבי זיגדון
קהל היעד:
חולים ובני משפחותיהם
שפות:
עברית
טלפון:
הקו החם: 03-600-2500
אימייל:
 info@gist.org.il
אתר אינטרנט:

 

למעלה