נגישות
גודל פונט
ניגודיות
בהירה כהה
הצהרת נגישות
איפוס

קהילת בריאות הנפש - ממ"נ

Maman - Mental Health Community

אנו בממ"נ (משפחות מתמודדי נפש) הקמנו את "קהילת בריאות הנפש" לאור החזון שלנו לקדם קהילה מפתחת ותומכת להעצמת הצרכנים, מתמודדים בבריאות הנפש ובני משפחותיהם באמצעות שיתוף והנגשת מידע וידע בהתאמה לצרכיהם ובשילוב הידע והנסיון של אנשי המקצוע בתחומי התמחותם השונים. "קהילת בריאות הנפש" פונה לכלל הקהילה - מתמודדים, בני משפחות ואנשי מקצוע. אתם מוזמנים להצטרף אלינו.

 הקהילה הוקמה כמיזם משותף של ממ"נ ואביליקו על מנת לקרב אנשים מתמודדי נפש ובני משפחותיהם למידע מקצועי ומהימן העונה על הצרכים המגוונים שלהם, להיות עבורם רשת של תמיכה ומקום מפגש משמעותי עם אנשים נוספים, המתמודדים עם אתגרים דומים. ב"קהילת בריאות הנפש" ניתן למצוא מידע בתחומי הטיפול, השיקום וההחלמה, בנושא זכויות, מאמרים של מטפלים ומומחים נוספים, אינדקס מומחים ונותני שירותים, יעוץ מומחים - שאלות ותשובות ועוד.

"קהילת בריאות הנפש" מציעה לקהילת המטפלים ליהנות משיתוף ידע משמעותי בתחומי המומחיות שלהם. המטפלים מוזמנים להשתתף בדיונים, להתעדכן במאמרים חדשים שהתפרסמו, לפרסם את תחומי הפעילות שלהם ועוד. הסביבה החדשנית, הנגישה והידידותית, הכלים הזמינים, המידע האמין וחווית השיתוף – כל אלו הופכים את "קהילת בריאות הנפש" לשער המרכזי למתמודדי נפש, לבני משפחותיהם ולאנשי המקצוע בתחום ולכלל הקהילה. מידע מפורט על מרכזי ייעוץ ותמיכה לבני משפחות ברחבי הארץ מצוי באתר כמו גם מידע על מענה טלפוני במגזר החילוני והחרדי/דתי.

עודכן בתאריך 14.3.2021


קהל היעד:
משפחות מתמודדי נפש,מתמודדים ואנשי מקצוע
שפות:
עברית
אימייל:
maman.portal@hotmail.com
אתר אינטרנט:

 

למעלה