נגישות
גודל פונט
ניגודיות
בהירה כהה
הצהרת נגישות
איפוס

קשת - האגודה למען הקשיש – יחידה לשירותי קהילה - תל אביב

Keshet - Association for the Aged in Tel-Aviv-Yafo

קשת היא עמותה ציבורית המציעה מגוון שירותים לאוכלוסיה הבוגרת בתל אביב-יפו והסביבה. מוסדות העמותה מנוהלים ללא כוונת רווח וכל כספי העמותה ומשאביה מוקדשים לרווחת הדיירים. אנחנו מאמינים שאין כמו בבית אך כשהנסיבות אינן מאפשרות, אנחנו כאן בשבילכם. איכות חיי הדיירים חשובה לנו ולכן כל מוסדות העמותה נמצאים בסביבה ירוקה, מטופחת ונעימה. אנו מקפידים על שירות מקצועי מעולה ללא פשרות ושמים בראש סדר העדיפויות את רווחת הדיירים. 

בעמותת קשת מציעים אלטרנטיבה איכותית מבחינה רפואית ורגשית לקשישים ולבני המשפחות שלהם. באתר תמצאו את כל המידע הדרוש לכם בבחירת מוסד גריאטרי, שירותים בקהילה, הליך ההרשמה ותנאי התשלום.  

העמותה מפעילה מוסדות גריאטריים, מרכזי יום למבוגרים, בתי אבות כולל בתי אבות סיעודיים, מרכזים רבי שירותים ושירותים קהילתיים.

סמכויות ניהול העמותה נמצאות בידי הוועד המנהל. לוועד המנהל סמוכיות ניהול מלאות, והוא אמון על יישום התקנון בו באים לביטוי מטרות העמותה וחזונה, וכן על שקיפות ותקינות פעלותה. כמו כן אחראי הוועד המנהל על תכנון שנת העבודה והמסגרת התקציבית והבאתה לאישור האסיפה הכללית. בין חברי הוועד המנהל מכהנים בכירים: רואי חשבון במשק, רופאים, בכירים לשעבר ממשרד הרווחה ונציג מגזר הערבים ביפו. כולם פועלים ללא שכר. חברי האסיפה הכללית אחראים על מינוי ואישור מוסדות העמותה, אישור מדיניות ההפעלה ובחירת הוועדות השונות: רו"ח, מבקר, ייעוץ משפטי וכן הלאה.

חברי האסיפה הכללית מקבלים פעמיים בשנה דיווח וסיכום פעילות, ומאשרים את דוחות המבקר והדוחות הכספיים.

קשת משמשת גורם ביצועי מרכזי של שירותים קהילתיים למבגורי העיר, ועובדת בשיתוף פעולה מלא ופורה עם אשל, משרד הרווחה ומינהל השירותים החברתיים בעיריית תל אביב - יפו.

קשת מספקת לרשות המקומית פתרונות מידיים לאשפוזי חירום, טיפולי שיניים וארוחות חמות בחג. היא מסייעת לעירייה מול האוכלוסיות החלשות המוכרות על ידי הרווחה. קשת משתתפת בתקציבים שנתיים גבוהים במיוחד, בהפעלת פרויקטים משותפים עם עיריית תל אביב לטובת אוכלוסית העיר הבוגרת.

התקשרות באמצעות הדואר האלקטרוני באתר האינטרנט של העמותה. 

עודכן בתאריך 30.5.2021


אנשי הקשר:
אתי פרחי, מנהלת
קהל היעד:
קשישים ובני משפחותיהם
שפות:
עברית
ימי הפעילות:
א'-ה' 16:00-08:00;
טלפון:
03-513-3400; 2116*
פקס:
03-681-0722
כתובת:
מרכז רפואי גריאטרי צהלון, שד' ירושלים 100 / ת.ד.27089 , יפו 61270
אתר אינטרנט:

 

למעלה