נגישות
גודל פונט
ניגודיות
בהירה כהה
הצהרת נגישות
איפוס

רגשות אנונימיים ישראל

Emotions Anonymous

"רגשות אנונימיים" (EA) היא חברותה של אנשים מכל רקע ומכל הגילאים, אשר חוברים יחד כדי לחלוק מניסיונם ומתקוותם תוך עבודה לקראת החלמה מקשיים רגשיים שונים.  לומדים כיצד לחיות בדרך חיים חדשה, הודות לשימוש בתוכנית "שניים עשר הצעדים", כדי להשיג שלווה ושקט נפשי.

כל אדם מוזמן להשתתף בפגישות EA. הדרישה היחידה לחברות היא הרצון להחלים מבחינה רגשית. ייתכן ש-EA יש בדיוק מה שאתם זקוקים לו בנקודה זו בחייכם.

הסודיות של החברים בתוכנית נשמרת בקפידה בכל עת. ההחלטה מה לספר לחברים אחרים אודות עצמינו נתונה לחלוטין בידינו. אנונימיות זו מעניקה לנו גם את החופש לחלוק את המחשבות והרגשות שלנו בפגישות, מכיוון שאין לחזור על מה שנאמר בהן באוזני אדם אחר.
כל ההשתתפות בפגישות EA נעשית באופן רצוני. איש אינו נדרש לדבר או לתת פרטים אישיים. אולם, אם רצוננו בכך, אנו משתפים אודות החוויות והרגשות שלנו וכיצד אנו משתמשים בתוכנית.  EA מספקת סביבה קבוצתית חמה ומקבלת בה ניתן לחלוק בלי לחשוש מביקורת.  דרך פגישות שבועיות, אנו מגלים שאיננו לבד במאבקים שלנו, ואנו מוצאים אנשים קשובים לתמיכה בהחלמה שלנו..

"רגשות אנונימיים" אינו שירות רפואי או פסיכיאטרי, וכן אינו מספק ייעוץ משפחתי או אישי. חברי EA, ולא אנשי מקצוע, הם שמנהלים את הפגישות.

"רגשות אנונימיים" הנו ארגון שלא למטרות רווח ואשר נתמך על-ידי התרומות הרצוניות של חבריו. איננו מסכימים לקבל תמיכה כספית ממקורות חיצוניים. תרומות נאספות בכל פגישה לכיסוי ההוצאות של קיום הארגון.

התוכנית עזרה לאלפי אנשים מאז היווסדה ב-1971. כיום, קבוצות EA פועלות ברחבי ארה"ב ובמדינות רבות אחרות.  

עודכן בתאריך 14.3.2021


קהל היעד:
אנשים המבקשים להחלים מבעיות רגשיות
אימייל:
eaisraelmail@gmail.com
אתר אינטרנט:

 

למעלה