נגישות
גודל פונט
ניגודיות
בהירה כהה
הצהרת נגישות
איפוס

שלו - שירותי שיקום ייחודיים ומתקדמים

Slav - Advanced and Unique Rehabilitation Services

שׂלו היא חברה ותיקה וחדשנית אשר ב 19 השנים האחרונות מעניקה לכול אדם את האפשרות לקבל מענה שיקומי – טיפולי ייחודי, באמצעות מגוון רחב של שירותים ושל מטפלים מקצועיים מהטובים בתחומם.

החברה מספקת מגוון של שירותי שיקום וטיפול ברחבי הארץ הכוללים מסגרות דיור, פתרונות תעסוקה, שירותי חונכות, הדרכה להורים המתמודדים עם מוגבלות, שירותי טיפול ושיקום במשברי חיים ועוד. חלק מהשירותים ניתנים במסגרת שירותי סל שיקום של משרד הבריאות ומשרד הביטחון לאנשים המתמודדים עם קשיים נפשיים. כמו כן, החברה מספקת שירותים לאוכלוסיות מגוונות דרך משרד הרווחה, משרד הכלכלה, משרד השיכון ובשיתוף עם גורמים נוספים כמו ג'וינט ישראל והמוסד לביטוח לאומי ובאופן פרטי.

השירות ניתן לכול אדם שחש צורך לבצע שינוי בחייו וזקוק להכוונה, סיוע ותמיכה בסלילת הדרך לעבר השינוי ומימושו.

השירותים הניתנים כוללים:

הוסטלים, קהילות תומכות, דיור מוגן קבוצתי ולבודדים, דיור נתמך, תעסוקה נתמכת ומוגנת, מרכז תמיכה למעסיקים, מרכז ציפור הנפש להורים המתמודדים עם מגבלה נפשית ולילדיהם, שירותי חונכות, בתי גיל זהב, שירותים לאדם המזדקן ושירותי ייעוץ, טיפול, שיקום וליווי פרטיים לאנשים המתמודדים עם מגבלות מגוונות ומשברי חיים.

לחברה מסגרות ושירותים הפרושים ברחבי הארץ תוך הקפדה על סביבה נגישה, מבנים מוקפדים ומטופחים, הנמצאים בלב הישוב ומהווים בית אמיתי ללקוחות השירות.

הצוותים מנהלים את המסגרות על-פי סטנדרטים של משרדי הממשלה השונים ועל- פי חזון החברה:

במסגרת הארגון פועלים מרכזי ציפור הנפש - מרכזים להורים מתמודדים ולילדיהם. מטרתם:  שיפור כישורי ההורות של הורים המתמודדים עם בעיות נפשיות והקשרים עם ילדיהם. השירות ניתן למתמודדים, זכאי סל שיקום, שהם הורים לילדים בכל הגילאים- פעוטות, ילדים, מתבגרים ומבוגרים- המעוניינים לשפר את כישוריהם ההוריים ואת היחסים והתקשורת עם ילדיהם וכן למתמודדים המתכוננים להפוך להורים.

אתר: www.slavpro.co.il

עודכן בתאריך 14.3.2021


קהל היעד:
מתמודדים עם מצבים נפשיים והורים המתמודדים עם בעיות נפשיות וילדיהם
שפות:
עברית
טלפון:
1599-504949
כתובת:
המלאכה 21, פארק אפק ראש העין
אימייל:
info@slavpro.co.il

 

למעלה